Türkiye'deki İsrail Temsilcilikleri Resmi Blogu

Home » Israel » Kardashian’lar Tel Aviv’de ev aldı

Kardashian’lar Tel Aviv’de ev aldı

Categories

Arşıv

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.


Tel Aviv plajının tam karşısında bulunan Hayarkon sokağının sembolik ve pahalı binalarından Hayarkon 96 sakinlerinin yakında ünlü komşuları olacak. Amerikan televizyon yıldızları Kim, Kourtney ve Kloe Kardashian kardeşler ortaklaşa bir ev alacakları, Hayarkan 96 satış müdürü Oved Zangi tarafından doğrulandı. Sotheby’s Emlak’tan Tomer Fridman tarafından temsil edilen yıldızların bu ay içinde kontrat imzalamak için İsrail’e gelmesi bekleniyor.

Kim Kardashian ve kız kardeşleri

Kim Kardashian ve kız kardeşleri


Dünyanın birçok farklı şehrinde eve sahip olan kardeşler Tel Aviv’de beğendikleri ev için 120 milyon Şekel (30 milyon dolar) ödemeyi düşünüyorlar. Kardeşler dördüncü kattaki bir daire ile 1100 metrekarelik penthouse’u birleştirmeyi planlıyorlar. Beverly Hills, Manhattan ve Paris’te ev sahibi olan kardeşler, lüks tasarım kıyafetlerini geride bırakıp Tel Aviv’de kafa dinlemeyi uzun süredir istiyorlardı. Kardeşler bu evi dönüşümlü olarak kullanarak, kutsal topraklarda ailece tatillerini geçirmeyi planlıyorlar.
Kourtney Kardashian’ın uzun süreli erkek arkadaşı ve üç çocuğunun babası olan Scott Disick bir Yahudi ve uzun zamandır dini ve İsrail ile bağlarını güçlendirmek istediği biliniyor. Reality şov’da da yer alan Disick, en son 2013 yılında kendini Yahudi Süpermen olarak resmedip Instagram hesabında paylaşmıştı. Ancak aktör şu günlerde daha çok zararlı alışkanlıklarından kurtulmak ve Kourtney ile ilişkisini düzeltmek için uğraşıyor.
Mimar Pinchas Bijonski tarafından 1935 yılında inşa edilen ve 2012’de renove edilip yeniden açılan Hayarkon 96 binası, tarihi Bauhaus mimarisini ultra modern 9 katlı bir kule ile birleştiriyor.
Komşuları Kardashian’lar ile ilgilenmeseler de Kim’in İsrail’de vakit geçirmesi oldukça iyi olacak böylece İsrail, Filistin ve Orta Doğu ile ilgili tweet’ler atarken doğruları yansıtabilecek.


1 Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 387 other followers

%d bloggers like this: